Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Рішення для HR

Ми пропонуємо клієнтам продукти і послуги для підвищення якості кадрових рішень. Наш підхід допомагає збільшити ефективність HR-процесів та отримати реальний результат від інвестицій в персонал. 

1. Найм Талантів - підвищення якості підбору. Ми допомагаємо Вам наймати працівників швидше, на основі об'єктивної інформації, економією ресурсів, підвищуючи якість підбору та знижуючи плинність кадрів.

2. Мобілізація Талантів - залучення та максимально ефективне використання. Можливо, найкращий кандидат на нову відкриту вакансію вже є Вашим працівником. Ми допомогаємо Вам виявити талановитих працівників та підібрати для них оптимальні ролі у Вашій компанії.

3. Аналітика Талантів - кількісне вимірювання впливу програм по роботі з талантами на бізнес-результат. Чи залучаєте Ви саме той персонал? Чи використовують ваші працівники свій потенціал на 100%? Чи реалізують вони стратегію компанії? Використовуючи Talent Analytics, нашу базу знань про людей - ми надаємо Вам реальную інформацію про Таланти, як джерело конкурентних переваг та організаційної ефективності.

  • Що кажуть наші клієнти

    У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

    Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015