Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Наша команда

Наші консультанти - команда професіоналів, які мають практичний досвід, як у галузі психології, так і в практиці управління персоналом. Наша експертиза у поєднанні з унікальною технологією об'єктивної оцінки SHL та новітніми міжнародними дослідженнями CEB допомагає вам досягати ключових результатів бізнесу.

Крім роботи в проектах, команда консультантів SHL займається розробкою та адаптацією нових технологій у галузі ефективного управління персоналом. 

Підтримка експертів SHL з 50 країн світу дозволяє консультантам бути в курсі всього, що відбувається в області розвитку персоналу в світі та своєчасно впроваджувати найактуальніші методи і технології.

  • Що кажуть наші клієнти

    У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

    Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015