Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Центри оцінки

Центри оцінки та розвитку неодноразово доводили, що вони є найефективнішими методами оцінки працівників. Вони забезпечують широкий всебічний огляд навичок кандидатів та способів їх поведінки. Ми пропонуємо консультацію експертів, інструменти та послуги, які надалі дозволяють розробити центр, що відповідає Вашим завданням.

Центри розвитку персоналу сприяють планомірному та правильному підвищенню кваліфікації працівників, накопиченню всіх необхідних знань для отримання максимальної віддачі в робочому процесі. Кожен працівник отримує індивідуальну схему розвитку, яка базується на його сильних та слабких сторонах. Така схема дозволяє отримати максимальний результат від затрачених зусиль та вкладених коштів. Наші технології – це гарантія підвищення рівня знань та досвіду кожного Вашого працівника.

Яким чином Вам можуть допомогти консультанти CEB's SHL Talent Measurement Solutions?

  • Ми можемо допомогти розробити та провести Центри оцінки та розвитку для всіх компаній, особливо на рівні вищих керівників та молодих дипломованих спеціалістів. 
  • Ми працюємо в тісній співпраці з компаніями для того, щоб обрати і розробити відповідні методи оцінки.

Ми пропонуємо свою підтримку в наступних напрямках:

Ми сприяємо організаціям у підготовці експертів для проведення Центрів оцінки, а саме:

  • Залучення консультантів в якості незалежних зовнішніх асесорів
  • Залучення тренерів для передачі знань та експертизи Вашим внутрішнім командам для самостійної роботи
 
Незважаючи на те, що центри розвитку сьогодні представлені у великому різноманітті, та їх кількість щорічно росте, більшість компаній, як і раніше звертається до нас. Серед них найбільші та найпрестижніші компанії. І це не дивно, адже ми не стоїмо на місці, а наші ресурси і багатий досвід у всьому світі дозволяє проводити максимальні покращення в своїй роботі та завжди бути на крок попереду, бути еталоном для інших подібних компаній.
  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015