Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Друга частина дослідження LATR 2015

Компанія CEB SHL запрошує HR-спеціалістів України, Казахстану та Росії взяти участь у другій частині дослідження тенденцій в оцінці персоналу, який присвячений HR-процесам та застосуванню сучасних IT-систем та рішень в сфері HR.

У квітні-травні 2015 р. була проведена перша частина дослідження LATR. Респонденти дали відповідь на питання про найчастіше використовувані інструменти оцінки та їх ефективності в рамках різних HR-задач. Результати опитування дозволили виявити тенденції у сфері оцінки персоналу та порівняти ситуацію на ринках України, Казахстану та Росії з іншими країнами та світом в цілому.

Друга частина дослідження сфокусована на питаннях використання різноманітних технологій у сфері управління персоналом. Це має відношення, як до формалізації процесів управління персоналом, так і до інформаційних систем та їх інтеграції з HR-системами, а також використання соціальних мереж під час рекрутингу.

VolRecruit_illust1

Якщо Ви ще не ознайомилися з результатами першої частини дослідження LATR2015, заповніть форму на цій сторінці для отримання повної версії звіту.
Сьогодні, в умовах нестабільної економічної ситуації, коли все більше організацій намагаються скоротити свої витрати та оптимізувати бізнес-процеси, особливе значення набирають системні рішення різних задач HR та використання сучасних інформаційних технологій. Результати даного дослідження допоможуть HR-спеціалістам порівняти свої підходи з передовими практиками в цій області, а також визначити найважливіші пріоритети на перспективу у найближче майбутнє.

Короткі висновки доступні за посиланням в статті автора дослідження LATR Максима Пескина, спеціаліста CEB SHL.

Час на заповнення анкети - приблизно 15-20 хвилин. Результати будуть доступні на початку 2016 року. В знак вдячності за заповнення опитування - ми вишлемо Вам звіт з результатами дослідження до офіційної публікації.

Щоб заповнити анкету другої частини дослідження тенденцій в оцінці персоналу 2015 р., будь ласка, перейдіть за посиланням. 

  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015