Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Моделювання компетенцій

Розкриття та розуміння найбільш ефективної діяльності будується на визначенні та оцінці компетенцій. 

Компетенції визначають чіткий та цілісний набір критеріїв, відносно яких може бути описана та оцінена діяльність. Добре побудована модель компетенцій забезпечує життєздатний зв'язок між поведінкою, здібностями та якостями, характерними для індивідуума, і завданнями, які поставлені перед ним на роботі. 

Модель компетенцій, яка використовується як фундамент для побудови в організації стратегії «управління талантами», забезпечує необхідний зв'язок між функціями HR та реальними результатами бізнесу. 

Ми пропонуємо два варіанти впровадження компетенцій в організації (моделювання компетенцій): стандартну модель компетенцій та спеціально побудовану під клієнта модель.

  • Що кажуть наші клієнти

    У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

    Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015