Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Індивідуальний звіт по інструменту «360 градусів»

Раді повідомити про запуск нового Індивідуального звіту, доступного за результатами оцінки методом 360 градусів в онлайн системі тестування SHLTools.

Звіт може застосовуватись для однієї зі стандартних моделей компетенцій CEB SHL: Універсальної моделі компетенцій UCF, Моделі менеджерських компетенцій IMC чи Моделі корпоративного лідерства.

icon_CEB_360_2Всього звіт містить 6 розділів та максимально повно описує компетенції кандидата, що оцінюються. Основною відмінністю звіту є павутинна діаграма. Вона наглядно демонструє:

  • як працівник сприймає себе;
  • яким його бачать та як оцінюють його діяльність інші: керівники, колеги, підлеглі, внутрішні та зовнішні клієнти. 

Також у звіті з'явився нормований профіль, який забезпечує більш глибоке розуміння сильних та слабких сторін працівників у межах поточної робочої діяльності. 

Демо-версія звіту

Щоб отримати повний зразок звіту, зв’яжіться з нами.

Використання опитувальника "360 градусів" можливе для оцінки менеджерів та керівників різного рівня. Отримані результати допомогаютю розвивати та розкривати потенціал працівників, виявляти приховані поведінкові мотиви.

Щоб дізнатися більше про наші продукти та послуги, зв’яжіться з нами.

  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015