Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Майстер-клас від SHL "Ми розкриваємо секрети аудиту талантів"

8 лютого компанія SHL в рамках співпраці з Європейською бізнес Асоціацією провела майстер-клас з метою поділитися знаннями про найкращі інструменти у сфері аудиту талантів.
Гостями заходу стали менеджери по роботі з персоналом, фахівці з навчання та розвитку, рекрутери та спеціалісти з організаційного розвитку.
В рамках майстер-класу учасники мали нагоду познайомитися між собою, дізнатися про цікаві підходи у сфері аудиту талантів, розглянути реальний бізнес-кейс аудиту талантів, а також обговорити можливі рішення для компаній-учасників.
Юрій Ющенко, менеджер по роботі з ключовими клієнтами SHL, презентував методологію та інструменти, які використовує SHL у сфері аудиту талантів, та розглянув можливості реалізації процедури аудиту талантів. Він розповів про процес використання сили трьох (Результати, Компетенції, Потенціал), про джерела отримання інформації та способи її виміру. В процесі обговорення було розглянуто способи поєднання даних інструментів за допомогою інструменту "Карта талантів", який використовує SHL для того, аби відобразити загальну картину талантів в компанії в цілому або в окремому відділі компанії Клієнта.

Дякуємо нашим гостям за цікаву та корисну зустріч!

  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015