Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Практикум по роботі з системою он-лайн оцінки SHLTOOLS 3.0

Учасниками практикуму стали клієнти компаній, які користуються або планують користуватись цією системою. Ми щиро вдячні колегам, які відгукнулись на запрошення та активно брали участь у заході.

Система SHLTOOLS функціонує з 2003 року, версія «3.0» є вже третьою генерацією системи з доробленим функціоналом, покращеним інтерфейсом, додатковим переліком інструментів оцінки та звітів. В програмі практикуму ми розкрили можливості он-лайн оцінки з використанням останньої версії системи SHLTOOLS 3.0. Особливу увагу приділили вибору інструментів оцінки для різних посад і рівнів позицій. Також учасники практикуму змогли ознайомитись з основами адміністрування системи адміністратором і принципами роботи користувача системи – кандидата. Під час заходу учасникам презентували нові звіти, які з’явились у версії системи «3.0». Практикум завершився аналізом актуальних топ-15 запитів від клієнтів щодо роботи з талантами і удосконалення процесу рекрутингу. Протягом аналізу було презентовано практичні рішення з використанням прогресивних інструментів та технологій SHL.

Учасники активно ставили питання та висловлювали побажання щодо роботи в новій системі, за результатами яких перелік пропозицій з доопрацювання функціоналу системи було відправлено розробникам і найближчим часом буде реалізовано в системі. Компанія SHL готова підтримувати активних користувачів та консультувати клієнтів, які планують використовувати он-лайн оцінку, а також і надалі вносити покращення та доопрацювання до системи SHLTOOLS, щоб завжди якнайкращим способом реалізовувати Ваші потреби.

  • Що кажуть наші клієнти

    У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

    Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015