Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Центри Оцінки в Kellogg’s

Kellogg’s - світовий лідер в агробізнесі.

Компанія прагнула надати кар’єрні можливості, які дозволяли б розвиватись, отримувати задоволення від нового досвіду та створювати довгостроковий кар’єрний шлях. Ключем до цього є розвиток талантів в рамках компанії та допомога кращим працівникам отримати необхідний досвід.

Команда SHL врахувала побажання компанії, їх культуру, ключові компетенції. Наші експерти з розвитку талантів розробили для Kellogg’s корпоративні симуляційні вправи

 • Участь у засіданні Ради компанії
 • Створення бізнес-плану
 • Відповідь на критичну ситуацію з маркетингу, коли щось пішло не так
 • Мотивуюча зустріч з підлеглим задля його розвитку
 • Переконання клієнта у перевагах нового продукту під час переговорів
 • Вечеря-нетворкінг для налагодження контактів

Кращі працівники маркетингу та продажів з 8 європейських країн зібрались на дводенний центр оцінки та розвитку від SHL.

Cath Bailey, HRD European Organisation Effectiveness:
«Kellogg’ завжди приділяв багато уваги наступництву, але цей проект допоміг виявити найкращих талантів компанії структуровано. Вправи були настільки успішними та прийнятими учасниками, що  Kellogg’ розповсюдив цю модель центру оцінки на інші бізнес функції. Завдяки інновативній програмі центру оцінки, розробленої командою SHL, стало можливим оцінити талантів різних функцій, виявити синергію між ними та побудувати модель успіху для кожної бізнес- функції. Це надало нам унікальне відкриття щодо загального пулу талантів компанії в Європі, в який ми готові інвестувати та розвивати для майбутнього успіху».

Дізнатися про особливості розробки та проведення центрів оцінки та розвитку детальніше.

 • Що кажуть наші клієнти

  У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

  Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015