Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Результати дослідження LATR 2016

З травня по липень 2016 року компанія CEB SHL проводила дослідження локальних тенденцій в оцінці персоналу. Всього в опитуванні прийняли участь 154 респонденти, що працюють на різних посадах у сфері HR

Основними темами дослідження тенденцій в оцінці в цьому році стали:

 • Ефективність стратегічної взаємодії HR та бізнесу
 • Пріоритети HR та формалізація HR-процесів
 • Застосування сучасних інструментів оцінки в рамках різноманітних задач управління персоналом
 • Вимірювання впливу оцінки на результати бізнесу

Аналіз результатів опитування дозволив зробити наступні висновки відносно глобальних тенденцій в HR, що відображають ситуацію на даний момент:

 1. Попри значні зміни в демографічній структурі робочої сили, дефіцит талантів в цілому зберігається. Працівники, що володіють необхідними навичками, знаннями, вміннями та компетенціями, стають не просто найбільш цінним активом компанії, але й найважливішим джерелом довгострокових конкурентних пере- ваг. Зростає цінність глибокого розуміння персоналу, що грунтується на точні, об'єктивні та достовірні дані. При цьому, як показують глобальні дослідження, лише 5% організацій ефективно збирають та використовують такі дані.
 2. Зростає невизначенність, складність та неоднозначність умов ведення бізнесу. Критично важливими елементами успіху для HR стають злагоджена взаємодія з внутрішніми замовниками та переконлива демонстрація цінності інвестицій в сучасні методи та інструменти управління персоналом. В той же час зростає інтенсивність взаємодії HR з іншими сферами бізнесу: сьогодні більше 80% HR-директорів впливають на прийняття бізнес-рішень.
 3. Багато з загальноприйнятих інструментів управління персоналом виявляються неефективними в нових умовах ведення бізнесу, коли на перший план виходить мережева взаємодія між працівниками. Лише 4% HR-директорів задоволені своїми системами управління ефективністю діяльності (performance management); більш того, 85% мають намір в найближчий час спрощувати відповідні підходи та методики, 66% –  частіше проводити аудити, аттестації та інші заходи по оцінці персоналу, а 78% – частіше обговорювати результати та ефективність роботи з працівниками.

icon-04

В кінці листопада 2016 р. буде готовий повний звіт за результатами дослідження LATR 2016, покликаний повязати глобальні процеси змін з фактичним станом справ у сфері оцінки персоналу. Він може стати основою для прийняття зважених та ефективних рішень у сфері управління персоналом у Вашій компанії.

З результатами досліджень попередніх років Ви можете ознайомитись тут.

 • Що кажуть наші клієнти

  Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

  Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015