Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Участь CEB SHL Україна в V Форумі HR-Директорів

9 жовтня в Києві, відбувся V Форум HR-Директорів.

Форум HR-Директорів об'єднав виступи визнаних експертів HR-сфери на тему ролі HR-функції в пришвидшеній трансформації бізнесу. Основний принцип побудови програми: «мінімум теорії – максимум практики». Всі виступи базуються на конкретних реалізованих проектах.

Учасники Форуму мали можливість ознайомитися з виступами HR-Директорів таких компаній, як: Nestlé, Oracle, Touchpoll Ukraine, DHL International UA, Red Bull, JTI та інші. Серед учасників форуму була і керівник Українського офісу CEB’s SHL Talent Measurement Solution – Тетяна Полєтаєва.

Ми пишаємося тим, що компанії, які працюють на ринку України, використовують найсучасніші технології. Так, безпосередньо, Наталя Тиморіна, Директор персоналу McDonald's Ukraine, під час свого виступу про мотивацію персоналу посилалася на дослідження та інструменти СЕВ.

Фотозвіт із заходу Ви можете передивитися за посиланням

  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015