Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Описовий звіт MQ

Мотивація персоналу має особливе значення для успіху будь-якої організації. Але використання в якості мотиваційного інструменту тільки грошового фактору не завжди може бути оптимальним вибором і на нього не потрібно розраховувати із розрахунку на довгострокову перспективу. Розуміючи, що мотивує тих чи інших працівників, їх керівники можуть максимально розкрити потенціал кожного із них і суттєво підвищити результативність роботи всієї своєї команди.

Метою мотиваційного опитувальника MQ від CEB SHL є - виявлення факторів, які найбільше впливають на мотивацію працівника.

Новий описовий звіт дозволяє оцінити загальний мотиваційний настрій кандидата та показує ступінь впливу різних факторів на його готовність залучатися, вкладати свої сили та енергію в роботу.

Аналіз факторів, які збільшують або зменшують мотивацію, є необхідним для виявлення комфортної для працівника робочої атмосфери. Опис робочих ситуацій, в яких працівник буде схильним працювати із найбільшею віддачею, також наведені у звіті.

motivation

Ці дані можуть застосовуватися в різних напрямках роботи із працівниками:

 • Консультування з розвитку кар'єри
 • Відбір високопотенційних працівників
 • Управління залученністю персоналу 
 • Управління ефективністю роботи
 • Розвиток менеджерських компетенцій
 • Формування і розвиток команд

Приклад звіту

Описовий звіт простий у використанні: всі фактори мають графічне зображення на «Діаграмі мотиваційного профілю», де вказаний їх вплив на робочу мотивацію працівників. Також у звіті детально описані переважні та несприятливі особливості робочого середовища в контексті кожного із факторів. Їх співвідношення дозволяє вибрати ефективні «важелі впливу»: що збільшить, а що змешить мотивацію працівника.

Звіт доступний в онлайн-системі SHLTOOLS 3.0 як для сертифікованих, так і для не сертифікованих користувачів. Про вартість звіту та умови підключення до системи Ви можете дізнатися у нашого акаунт-менеджера або ж в офісах CEB SHL за контактами, що вказані, на цій сторінці.

 • Що кажуть наші клієнти

  Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

  Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015