Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Аналіз робіт та моделювання компетенцій / Job Analysis and Competency Design (JACD)

Дата початку: 17.07.2018
Дата закінчення: 20.07.2018
Місто проведення: Київ

Для кого призначений семінар? 

Курс призначений для співробітників HR-служб, які розробляють системи оцінки ефективності персоналу, підготовки кадрового резерву і які приймають безпосередню участь в процедурі оцінки, розвитку та відбору персоналу.

Переваги вибору:

Багато рішень у сфері управління людськими ресурсами базуються на інформації про ефективність співробітника  на роботі. У якості критеріїв ефективності використовуються поведінкові особливості, навички та здібності, які необхідні для ефективного рішення задач (разом із об’єктивними результатами діяльності, такими як, наприклад, KPI).

Ці критерії визначаються, як компетенції, і для їх створення необхідно провести процес аналізу роботи, який дозволяє визначити які якості необхідні співробітнику для ефективного виконання роботи, як на займаній посаді, так і в перспективі, у відповідності із стратегічними цілями компанії.

Наприклад, здійснюючи відбір претендентів на вакансії, ми повинні знати кого ми шукаємо, які якості та здібності мають бути у кандидата, щоб ефективно виконувати роботу на даній позиції. Якщо ми проводимо аналіз роботи, то ми можемо отримати детальну інформацію про роботу і про ключові критерії успіху й закласти надійну основу для інтегрованого підходу до управління людськими ресурсами в цілому.

Компетенції визначають чіткий і цілісний набір критеріїв, відносно яких може бути описана и оцінена діяльність. Модель компетенцій, яка добре побудована, забезпечує зв'язок між поведінкою співробітника і задачами, які ставляться перед ним на роботі. Модель компетенцій, яка використовується як фундамент для побудови в організації стратегії управління персоналом, забезпечує необхідний зв'язок між функціями HR та реальним результатом бізнесу.

Рекомендовані додаткові курси 

Сертифікати, дипломи, свідоцтва:

За результатами семінару слухачі отримують сертифікат SHL.

Тематика семінару:

  • Знайомство з методами аналізу роботи і практика їх застосування
  • Знайомство з принципами розробки моделей компетенцій
  • Отримання досвіду інтеграції даних, які були отримані в ході аналізу роботи для розробки моделі компетенцій

 

Увага! Існують обмеження участі в цьому семінарі. Будь ласка, зверніться до нашого менеджера для отримання додаткової інформації.

Завантажити програму семінару

Відправити заявку на участь в семінарі

Всі тренінги

  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015