Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Управління талантами / Talent management (TM)

Дата початку: 04.04.2018
Дата закінчення: 05.04.2018
Місто проведення: Київ

Для кого цей семінар?

Семінар передбачений для працівників служб по роботі з персоналом, які зацікавлені в побудові та вдосконаленні системи управління талантами: від побудови бренду роботодавця і підбору через вияв та розвиток високого потенціалу, ротацію та плануванню наступництва – до утримання кращих. Запорукою успішної роботи систем управління талантами є зв'язок HR-стратегії із стратегією компанії, яку забезпечують об’єктивні методи оцінки.

Курс може бути корисним і лінійним менеджерам, які зацікавлені в тому, щоб члени їх команд будували свою кар’єру всередині підрозділу та розвивалися найбільш ефективним методом.

Переваги вибору

У ході дводенного семінару учасники познайомляться з основними етапами процесу управління талантами. Окремий блок присвячений оцінці бізнес-результатів від впровадження ініціатив у сферу управління талантами. В якості ілюстрації використовуються цифри досліджень, як глобальних, так і тих, що проводилися в Казахстані, Україні та Росії.

У програму включено велику кількість практичних інструментів для рішення окремих завдань: структура ціннісної пропозиції працівнику, модель високого потенціалу, методики співставлення індивідуальних планів розвитку та карт наступництва тощо.

Крім цього під час семінару можна отримати будь які консультації щодо складних та неоднозначних питань у сфері управління талантами.

Тематика семінару:

 • Процедура виявлення талантів в організації за результатами об’єктивної оцінки
 • Стратегія, методи та етапи планування індивідуального розвитку талантів
 • Процес здійснення ротації з метою розвитку

Рекомендовані додаткові курси:

 • Управління ефективністю діяльності / Performance management
 • Аналіз робіт та моделювання компетенцій / Job Analysis & Competency Design (JACD)
 • Розробка та проведення центрів оцінки / Assessment centers and Development centers (ACDC)
Завантажити програму курсу

Відправити заявку на участь в семінарі

Всі тренінги

 • Що кажуть наші клієнти

  У процесі підбору персоналу, а також у разі вирішення питань подальшого розвитки працівників компанія Sibelco в Україні протягом більше трьох років користується послугами SHL Україна. Менеджери та консультанти SHL завжди професійно надають допомогу з вибором інструменту оцінки, а результати оцінки завжди стають нам у допомозі в процесі прийняття об'єктивного рішення.

  Ольга Павленко, Sibelco, 20 липня, 2015