Дізнайтесь, як лідери ринку отримують стійку конкурентну перевагу завдяки об’єктивній інформації про людей.

Відбувся Перший Міжнародний Когрес бізнес-коучингу в Україні

Головною задачею бізнесу сьогодні - є підготовка людей, здібних залучено працювати в ситуаціях постійних змін. При цьому актуальним залишається питання особистісного та професійного розвитку менеджменту. Тільки у випадку особистого прикладу (постійного розвитку) - менеджер стає лідером, і здатен повести за собою людей.

20-21 листопада відбувся Конгрес бізнес-коучингу, де модераторами круглих столів були Генеральний директор CEB's SHL Talent Measurement Solution в Україні Тетяна Полєтаєва та старший консультант Світлана Немиря.

Учасникам круглого столу був запропонований формат взаємодії - командний коучинг. Завдяки цьому формату один із учасників круглого столу отримали декілька цікавих для себе "інсайтів" у відповідь на свій запит. Учасники круглого столу оцінили даний формат роботи цікавим та ефективним із ціллю розвитку командної взаємодії та підвищення особистої ефективності.

  • Що кажуть наші клієнти

    Протягом усього часу співпраці компанія SHL Україна показувала високий рівень професіоналізму, ефективності та якості роботи в організації тестування та опрацювання результатів тестів, своєчасність виконання замовлень та надання звітності.

    Наталя Галунько, ДЦ Україна, 25 грудня 2015