Зміни в семінарах SHL Ukraine

Зміни в семінарах SHL Ukraine

Шановні колеги, ми поспішаємо поділитися з вами змінами в наших семінарах «Ефективне інтерв'ю», «Інтерв'ю за компетенціями» та «Мотиваційний опитувальник».

Тепер в програмі тренінгу "Ефективне інтерв'ю", крім відпрацювання різних видів інтерв'ю (біографічного, проєктивного, кейс інтерв'ю) включений блок про те, як проводити валідизаційне інтерв'ю за результатами особистісного та мотиваційного опитувальників SHL, що значно підвищує об'єктивність оцінки кандидата при відборі. Також в програмі є результати досліджень SHL candidate experience про те, як процес відбору впливає на рішення самого кандидата прийняти пропозицію компанії.

Семінар «Інтерв'ю за компетенціями» став більш динамічним. Учасники проводять аналіз компетенцій по вакансії, завдяки чому більш ефективно визначають фокус інтерв'ю. Розбір кейсів, відпрацювання повного циклу моделі CARE проходить також на основі універсальної моделі компетенцій, розробленої SHL. У другий день тренінгу учасники отримають можливість провести аналіз компетенцій по вакансії та інтерв'ю на запрошених замовниках і кандидатах зі своїх компаній, а також використовувати результати Професійного особистісного опитувальника OPQ для валідизації оцінок інтерв'ю.

Крім цього, зміни торкнулися й семінару «Мотиваційний опитувальник». Його нова назва "Оцінка мотивації. Мотиваційний опитувальник". Особливу увагу в оновленій програмі приділено взаємозв'язку мотивації співробітника з його залученістю та empolyee experience - фактори, що впливають на утримання співробітника в компанії. В ході тренінгу учасники навчаться глибоко досліджувати 18 мотиваційних чинників і їх вплив на продуктивність працівника, інтерпретувати результати Мотиваційного опитувальника MQ SHL і проводити мотиваційне інтерв'ю для їх валідизації. Учасники тренінгу дізнаються, як мотиваційний профіль допомагає у вирішенні різних бізнес-задач (мотиваційний профіль посади, аудит команд, корпоративна культура).

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!