OPEN TALK Кар'єрний розвиток в IT

Під розвитком кар’єри у ІТ часто розуміють просування по гілках технічної кар’єри. Проте останнім часом ІТ компанії стають не просто надавачами послуг з розробки програмного забезпечення, а перетворюються на справжніх партнерів для своїх клієнтів. Це означає, що дедалі більшою буде потреба у ІТ фахівцях, із високим рівнем “людських” навичок - soft skills. Таких як лідерство, комунікативні навички, розуміння засад бізнеса клієнтів.

Open Talk питання:

  • HR як кар'єрний консультант для співробітника. Наскільки глибоко інструменти кар'єрного консультування зайшли у практику IT компаній?
  • Кар'єрні траєкторії. Наскільки чітко прописані і як IT професіонали можуть ними рухатись?
  • Методи розвитку. Що обирають IT компанії?
  • За межами "золотого віку". Як компанії розвивають тих, кому за 40 і тих, хто молодше 25?
  • Кадровий резерв у IT компанії. У чому специфіка формування і роботи з ним?

Про це говоритимуть

Наталія Рудник Sr. Employee Experience Lead в Preply, коуч, консультант з професійного  та організаційного розвитку, більш як 10 років досвіду побудови HR процесів з управління та розвитку команд в IT, FMCG та Retail

Тетяна Деркач (Кабальська) L&D Lead Parimatch Tech, керівник Parimatch Tech Academy Manager, співзасновниця та член органів правління Urban Space 500. Має 15 років досвіду у сфері управління талантами, навчання та розвитку.

Модератор дискусії - Владлена Пластун, старший консультант SHL Ukraine, SHL Accredited Trainer (UK), експерт у сфері HR, оцінки та розвитку талантів із досвідом понад 20 років у міжнародних та українських компаніях. У 2016 році приєдналася до команди SHL, де займається розробкою та впровадженням консалтингових проектів у напрямку оцінки талантів в організаціях з різноманітних галузей (банківський сектор, FMCG, виробництво, IT та ін.)

Для того, щоб зареєструватись, заповніть форму нижче:

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!