SHLTOOLS API

Незалежно від того, з якої точки ви починаєте інтеграцію HR технологій, наша  команда консультантів з управління талантами має ноу-хау, щоб відповідати вашим інвестиціям у взаємодію HR систем

Істотне зростання темпів роботи й значне збільшення інформаційного потоку (джерел для пошуку кандидатів, що надходять для обробки інформації та ін.) - ті очевидні тенденції, з якими стикаються сьогодні фахівці з управління людськими ресурсами. Саме тому експерти SHL  спростили роботу HR-фахівців і пропонують сервіс - SHLTOOLS API - для автоматизації роботи однієї з HR-складових сучасного бізнесу.

SHLTOOLS API - це сервіс, який надає можливість взаємодії HR систем: системи оцінки SHL  та внутрішніх HR-систем компаній для проходження інструментів оцінки всередині цих систем. HR-оболонка компанії-замовника виступає в ролі користувача сервісу. Це може бути готова HR-платформа або софт, розроблений спеціально для цієї компанії. Таким чином, за допомогою SHLTOOLS API можна вбудувати процес використання психометричних інструментів у системи компанії-замовника.

Що таке інтеграція?

Термін "інтеграція" описує технічну конфігурацію, яка дозволяє певний обсяг автоматизованого обміну даними між двома програмними системами. Індекс прогнозування (PI) найчастіше інтегрований із системою відстеження заявників (ATS), Інформаційною системою людських ресурсів (HRIS) або іншими системами програмного забезпечення для бізнесу, щоб покращити процес найму або дозволити співробітникам краще співпрацювати. Наприклад, типова автоматизована інтеграція ATS включає оцінку кандидатів,  коли вони досягають певного етапу, надсилаючи запрошення електронною поштою або прив'язуючи їх безпосередньо до оцінки, а потім використовуючи автоматизований процес для розміщення результатів PI безпосередньо в системі ATS. Мета будь-якої інтеграції - зробити використання PI більш зручним, ефективним та послідовним.

Що таке  Інтерфейс прикладних програм API?

Індекс передбачення (Predictive Index PI) забезпечує відкритий інтерфейс прикладних програм (API) для своїх клієнтів. Відкритий API дозволяє клієнтам отримувати доступ до даних та функцій, доступних у програмному забезпеченні PI, та мостувати їх в інше програмне забезпечення. Доступ до API завжди передбачає певне програмування, але для деяких цільових програмних систем робота з програмування вже виконана.

Що таке API інтеграція?

Коли система найму інтегрована за допомогою нашого інтерфейсу прикладних програм API, вона зазвичай включає:

 • автоматизовану стратегію надсилання запрошень на оцінку або безпосереднього посилання на оцінки
 • подальше автоматичне розміщення результатів оцінки в цільовій системі
 • зазвичай включає посилання з цільової системи назад до програмного забезпечення PI

Навіщо інтегрувати систему оцінки SHL з вашим програмним комплексом ATS?

Інтеграція SHLTOOLS API дозволяє зробити процес роботи більш комфортним, а також сприяє досягненню таких важливих цілей, як:

 • Скорочення тимчасових і матеріальних витрат внаслідок «машинізації» процесів.
 • Підвищення якості оцінки персоналу завдяки можливості об'єднувати кілька програм для більш продуманого й глибокого рішення HR-завдання
 • Підвищення  об’єктивності оцінки шляхом достовірної, неупередженої оцінки, яка відповідає змісту  роботи кандидата
 • Безпечне зберігання інформації (всі дані знаходяться на сервері самої компанії, а не на зовнішніх джерелах), що надає уніфікований перегляд даних про людей у вашій існуючій системі
 • Формування бази кандидатів, а також можливість аналізувати всі етапи життя працівника в компанії
 • Забезпечення наявність комплексних інструментів звітування та аналітики під рукою
 • Забезпечує автоматичне або ручне просування через процес управління талантами
 • Створює бездоганний "кандидатський досвід " (candidate experience)

Інтеграція відкриває доступ до всіх основних інструментів оцінки SHL Ukraine:
 • Особистісним і мотиваційним  опитувальникам OPQ32iCCSQ7.2WSQMQ5,

 • Тестів здібностей:

  А) для аналізу числової інформації (ND1, NMG4/6, NC2.1, NCC2, NWP2),

  Б) для аналізу вербальної інформації (VD1, VMG4/6, VC1, VCC1, VTS1, VP5, VWP1),

  В) для оцінки здатності звірки інформації (CP3/4/7)

  Г) для аналізу управлінських суджень (Scenario)

  Д) для виявлення системного мислення (SRT)

  Е) для оцінки розуміння законів механіки (MTS3, MT4)

Після застосування інструментів, в рамках інтеграції SHLTOOLS API, будуть доступні такі види звітів:

api

SHLTOOLS API призначений для інтеграції:

 • в HR-платформу Experium,
 • в локальні системи, розроблені спеціально для компаній.

Будь-яка проєктна робота з адміністраторами та учасниками оцінки (рольова модель доступу, призначення інструментів, перегляд результатів) здійснюється всередині вашої системи, тому вся інформація про учасників оцінки (ПІБ, дата народження, стать, моб. телефон, е-mail та ін.) зберігається всередині вашої системи.

Пропонуємо 2 варіанти для інтеграції сервісу, що забезпечує взаємодію HR систем:

 1. Стандартна інтеграція - це найпростіший і швидкий спосіб приступити до роботи, оскільки не потрібно розробляти власний інтерфейс для проходження інструментів оцінки.

 2. Просунута інтеграція має на увазі, що розробка інтерфейсу проходження інструментів оцінки реалізується вами. Система SHLTOOLS передає список питань до інструментів оцінки для відображення їх у вашому інтерфейсі й обробляє відповіді учасників.

Проєкт з автоматизації HR-системи вашої компанії можна розділити на 5 етапів:

 1. Передпроєктний етап: визначення мети інтеграції та вибір способу інтеграції.
 2. Ознайомча зустріч для з'ясування побажань й вимог замовника.
 3. Закріплення домовленостей, підготовка договору й отримання доступу до тестового майданчика.
 4. Розробка всіх необхідних модулів для інтеграції.
 5. Інтеграція з реальним майданчиком, отримання доступу до інструментів і звітів.

У процесі роботи над проєктом ви отримуєте повне уявлення про можливості сервісу SHLTOOLS API. Експерти SHL доклали багато сил для того, щоб забезпечити зручність користування інструментом і швидкість роботи з ним. За більш детальною інформацією про проєкт HR-автоматизації ви можете звернутися до вашого аккаунт-менеджеру або в офіс компанії SHL.

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!