Про компанію

ГлавнаяПро компанію
Історія компанії Історія компанії
Історія SHL SHL залишається лідером у галузі управління ефективністю персоналу вже більше ніж 40 років.   1977 - SHL заснована професором Пітером Севілом (Peter Saville) і Роджером Холдсуортом (Roger Holdsworth). 1978 - SHL публікує свої перші тести здібностей. Ці тести, що безперервно оновлюються, існують і донині. 1984 - Після трьох років безперервних досліджень опубліковано Професійний особистісний опитувальник (Occupational Personality Questionnaire ® - OPQ), основний продукт SHL. Сучасний OPQ, після кількох глибоких перетворень, є одним з найбільш використовуваних в світі особистісних опитувальників. 1991 - SHL офіційно починає розвивати свою міжнародну діяльність. Сьогодні SHL має офіси в 40 країнах, поширюючи свою активність на країни Азії та Тихого Океану, Північної та Південної Америки, Південної Африки та Європи. 1997 - У жовтні SHL стає публічною компанією, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі (London Stock Exchange). 2003 - На початку року SHL відзначає заповнення тестів в Інтернеті мільйонним кандидатом, починаючи з 2001. 2004 - У травні впроваджена SHL Universal Competency Framework ™ (UCF), стандартизований метод визначення ключових компетенцій у рамках будь-якої організації. 2004 - SHL долає тримільйонний рубіж онлайн-тестування. Подальше зростання цього сервісу починає витісняти традиційну бланкову оцінку. 2004 - В серпні засновується Наукова Експертна Рада (The Scientific Advisory Board (SAB)) з метою підтримки якості продуктів SHL у прикладній науці. До Ради запрошені три всесвітньо визнані лідери в галузі вимірювання, досліджень і прикладної психології. 2005 - Стартує партнерська мережа SHL (SHL Partner Network (SPN)), у якої входять незалежні психологи та компанії, що бажають пропонувати своїм клієнтам інструменти SHL. 2006 - SHL йде з Лондонської Фондової Біржі і стає знову приватною компанією. Тепер компанія називається SHL Group Limited. 2009 - Більше ніж 5 мільйонів людей пройшли оцінку онлайн-інструментами SHL. 2010 - Новий формат офісу в Києві. 2011 - Злиття SHL і PreVisor. PreVisor - велика американська компанія, що пропонує рішення для масового рекрутменту та оцінки функціональних навичок. 2013 - Злиття CEB та SHL. CEB - консалтингова американська компанія, що накопичує найкращі практики управління з усього світу. Нова назва - CEB Talent Assessment. 2017 - Злиття Gartner та CEB. 2018 - SHL став незалежним брендом (власник компанії британський інвестиційний фонд Exponent) і сфокусувався на інноваціях з оцінки талантів.
Наша команда (SHL) Наша команда (SHL)
Наша команда Наші консультанти - команда професіоналів, які мають практичний досвід, як у галузі психології, так і в практиці управління персоналом. Наша експертиза у поєднанні з унікальною технологією об'єктивної оцінки SHL та новітніми міжнародними дослідженнями CEB допомагає вам досягати ключових результатів бізнесу. Крім роботи в проектах, команда консультантів SHL займається розробкою та адаптацією нових технологій у галузі ефективного управління персоналом. Підтримка експертів SHL з 50 країн світу дозволяє консультантам бути в курсі всього, що відбувається в області розвитку персоналу у світі та своєчасно впроваджувати найактуальніші методи та технології.
Новини та події Новини та події
Колеги! До вашої уваги перелік відкритих семінарів SHL UKRAINE у першому півріччі 2019 року, м. Київ.  Це навчальні програми SHL, завдяки яким ви зможете стати сертифікованими професіоналами в області оцінки талантів. До програм входять семінари з основ психометрики, методикам проведення різних видів інтерв'ю, Центрів Оцінки та Розвитку, з планування індивідуального розвитку, оцінці за допомогою отримання зворотного зв'язку та ін.  Семінари SHL - це знайомство й занурення в роботу зі світовими практиками у сфері оцінки та розвитку персоналу. Учасники семінарів отримують сертифікати, аналогічні класифікації Британського психологічного товариства. Ласкаво просимо на корисні HR-заходи від SHL UKRAINE! Розклад відкритих тренінгів SHL Ukraine, I півріччя 2019 р., Київ
Вакансії Вакансії
Наші вакансії Компанія SHL - світовий лідер в розробці психометричних інструментів оцінки та рішень в області управління талантами. SHL допомагає організаціям при рекрутменті, відборі, просуванні, кар'єрному плануванні та розвитку талантів на різних рівнях в різних індустріальних секторах для досягнення бізнес результатів. Ви в пошуках цікавої та перспективної роботи? Надсилайте ваше резюме на електронну адресу: ukraine@shl.com.ua з вказанням зарплатних очікувань. Відкрита вакансія: Адміністративний менеджер Обов'язки: Прийом та розподіл вхідних дзвінків Організація роботи офісу, ведення документообігу, організація заходів для клієнтів Робота з первинною документацією, фінансова звітність; Взаємодія з клієнтами, партнерами, підрядниками, головним офісом компанії Підготовка та розміщення маркетингових матеріалів на інтернет ресурсах Оформлення відряджень (квитки, готелі, візові документи) Вимоги: Вища освіта Досвід роботи від 2 років Англійська (Intermidiate та вище) Знання ПК, основних офісних програм Організаційні та комунікаційні здібності Увага до деталей Клієнтоорієнтованість Можливості: Професійний розвиток у напрямку HR консалтингу (оцінка та розвиток персоналу), робота в міжнародному середовищі, повний соцпакет, медичне страхування. Відкрита вакансія: Менеджер розвитку бізнесу Обов'язки: Визначення ключових потреб бізнесу клієнту Активні В2В продажі, підтримка діючих клієнтів. Запрошення потенціальних клієнтів на маркетингові заходи Виконання особистого плану продажів Ведення внутрішньої звітності Вимоги: Вища освіта Досвід роботи в продажах від 2 років Англійська (Upper-Intermidiate та вище)
Анонси
Історія SHL SHL залишається лідером в галузі управління ефективністю персоналу вже більше ніж 40 років.   1977 - SHL заснована професором Пітером Севілом (Peter Saville) і Роджером Холдсуортом (Roger Holdsworth). 1978 - SHL публікує свої перші тести здібностей. Ці тести, що безперервно оновлюються, існують і донині. {{NEWS}}

Про SHL

Компанія SHL заснована більш ніж 40 років тому та за цей час стала світовим лідером в області об'єктивної оцінки людей.

Ми працюємо в 50 країнах світу на 30 мовах. Всі філії SHL утворюють єдину міжнародну мережу, яка дозволяє успішно орієнтуватися в тенденціях міжнародного ділового середовища та отримувати підтримку експертів SHL практично на будь-якому національному ринку у світі.

Наші працівники - фахівці у своїй галузі

Наш штат складається більш ніж з 250 професійних психологів, включаючи велику кількість провідних фахівців у сфері психології. Завдяки підтримці наших провідних дослідників консультанти SHL володіють унікальним поєднанням досвіду, професійних знань та ділових навичок. Робота наших консультантів, які мають найбільший досвід у цій галузі, дозволила понад 15 000 компаній з усіх галузей економіки досягнути значного збільшення своїх фінансових показників.

Використання новітніх технологій - принцип нашої роботи

Постійні інвестиції в широкомасштабні дослідження є джерелом нашої постійно зростаючої переваги в даній області. Для скорочення часових та фінансових витрат на використання наших технологій ми постійно впроваджуємо новітні досягнення в технологічній та інформаційній сферах.

Об'єктивність - основа роботи SHL

Ми використовуємо методики об'єктивної оцінки, чесні та прозорі як для окремих людей, так і для організацій.

Як психологи, у своїй роботі ми керуємося професійними стандартами та етикою Асоціації. Ми розробили основні цінності, які лежать в основі організації роботи компанії. Ці принципи регулюють нашу поведінку як усередині організації, так і в спілкуванні з нашими клієнтами та партнерами. Наші цінності - це відданість клієнтам, надійність, етика та чесність.

Турбота про кандидатів

Протягом оцінки ми зосереджуємо свою увагу як на організаціях, так і на особистостях. Наші технології та способи здійснення оцінки точні, чесні та етичні. Турбота про кандидата так само важлива для нас, як і успіх наших клієнтів. Ми надаємо реальну вигоду.

Наші цілі - створення та реалізація способів підвищення результативності наших клієнтів. Послуги з оцінки переслідують реальні комерційні цілі. У нашому активі безліч підтверджених видатних фінансових результатів клієнтів, яких вони домоглися завдяки використанню наших послуг. Ми надаємо клієнту свою інформацію та знання і, стаючи партнерами наших клієнтів, на їх прикладі демонструємо реальний коефіцієнт окупності інвестицій.