Про компанію

Про SHL

Компанія SHL заснована більш ніж 40 років тому та за цей час стала світовим лідером в області об'єктивної оцінки людей.

Ми працюємо в 50 країнах світу на 30 мовах. Всі філії SHL утворюють єдину міжнародну мережу, яка дозволяє успішно орієнтуватися в тенденціях міжнародного ділового середовища та отримувати підтримку експертів SHL практично на будь-якому національному ринку у світі.

Наші працівники - фахівці у своїй галузі

Наш штат складається більш ніж з 250 професійних психологів, включаючи велику кількість провідних фахівців у сфері психології. Завдяки підтримці наших провідних дослідників консультанти SHL володіють унікальним поєднанням досвіду, професійних знань та ділових навичок. Робота наших консультантів, які мають найбільший досвід у цій галузі, дозволила понад 15 000 компаній з усіх галузей економіки досягнути значного збільшення своїх фінансових показників.

Використання новітніх технологій - принцип нашої роботи

Постійні інвестиції в широкомасштабні дослідження є джерелом нашої постійно зростаючої переваги в даній області. Для скорочення часових та фінансових витрат на використання наших технологій ми постійно впроваджуємо новітні досягнення в технологічній та інформаційній сферах.

Об'єктивність - основа роботи SHL

Ми використовуємо методики об'єктивної оцінки, чесні та прозорі як для окремих людей, так і для організацій.

Як психологи, у своїй роботі ми керуємося професійними стандартами та етикою Асоціації. Ми розробили основні цінності, які лежать в основі організації роботи компанії. Ці принципи регулюють нашу поведінку як усередині організації, так і в спілкуванні з нашими клієнтами та партнерами. Наші цінності - це відданість клієнтам, надійність, етика та чесність.

Турбота про кандидатів

Протягом оцінки ми зосереджуємо свою увагу як на організаціях, так і на особистостях. Наші технології та способи здійснення оцінки точні, чесні та етичні. Турбота про кандидата так само важлива для нас, як і успіх наших клієнтів. Ми надаємо реальну вигоду.

Наші цілі - створення та реалізація способів підвищення результативності наших клієнтів. Послуги з оцінки переслідують реальні комерційні цілі. У нашому активі безліч підтверджених видатних фінансових результатів клієнтів, яких вони домоглися завдяки використанню наших послуг. Ми надаємо клієнту свою інформацію та знання і, стаючи партнерами наших клієнтів, на їх прикладі демонструємо реальний коефіцієнт окупності інвестицій.

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!