Історія компанії

Історія SHL

SHL залишається лідером у галузі управління ефективністю персоналу вже більше ніж 40 років.

 

1977 - SHL заснована професором Пітером Севілом (Peter Saville) і Роджером Холдсуортом (Roger Holdsworth).

1978 - SHL публікує свої перші тести здібностей. Ці тести, безперервно оновлюються, існують і донині.

1984 - Після трьох років безперервних досліджень опубліковано Професійний особистісний опитувальник (Occupational Personality Questionnaire ® - OPQ), основний продукт SHL. Сучасний OPQ, після кількох глибоких перетворень, є одним з найбільш використовуваних у світі особистісних опитувальників.

1991 - SHL офіційно починає розвивати свою міжнародну діяльність. Сьогодні SHL має офіси в 40 країнах, поширюючи свою активність у країни Азії та Тихого Океану, Північної та Південної Америки, Південної Африки та Європи.

1997 - У жовтні SHL стає публічною компанією, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі (London Stock Exchange).

2003 - На початку року SHL відзначає заповнення тестів в Інтернеті мільйонним кандидатом, починаючи з 2001.

2004 - У травні впроваджена SHL Universal Competency Framework ™ (UCF), стандартизований метод визначення ключових компетенцій у рамках будь-якої організації.

2004 - SHL долає тримільйонний рубіж онлайн-тестування. Подальше зростання цього сервісу починає витісняти традиційну бланкову оцінку.

2004 - В серпні засновується Наукова Експертна Рада (The Scientific Advisory Board (SAB)) з метою підтримки якості продуктів SHL у прикладній науці. До Ради запрошені три всесвітньо визнані лідери в галузі вимірювання, досліджень і прикладної психології.

2005 - Стартує партнерська мережа SHL (SHL Partner Network (SPN)), у якої входять незалежні психологи та компанії, що бажають пропонувати своїм клієнтам інструменти SHL.

2006 - SHL йде з Лондонської Фондової Біржі і стає знову приватною компанією. Тепер компанія називається SHL Group Limited.

2009 - Понад 5 мільйонів людей пройшли оцінку онлайн-інструментами SHL.

2010 - Новий формат офісу в Києві.

2011 - Злиття SHL і PreVisor. PreVisor - велика американська компанія, що пропонує рішення для масового рекрутменту та оцінки функціональних навичок.

2013 - Злиття CEB та SHL. CEB - консалтингова американська компанія, що накопичує найкращі практики управління з усього світу. Нова назва - CEB Talent Assessment.

2017 - Злиття Gartner та CEB.

2018 - SHL став незалежним брендом (власник компанії британський інвестиційний фонд Exponent) і сфокусувався на інноваціях з оцінки талантів.

2019 - SHL - глобальний лідер інновацій в оцінці талантів - оголосила про завершення операції з придбання компанії Aspiring Minds.

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!