Залучення

Мотивація співробітників

Від того, наскільки співробітники зацікавлені у своїй роботі, залежить успіх організації в цілому - це аксіома. Тільки зрозумівши особливості свого персоналу, що визначають ступінь їх мотивації до виконання тих чи інших завдань, можна створити таку систему стимулювання кадрів, яка допоможе створити по-справжньому успішну команду і втілити в життя головні стратегічні цілі свого бізнесу.

Планування наступності - виявлення лідерів та просування талантів

Недостатньо змінити одного співробітника на іншого, особливо, якщо це стосується керівних посаl. Тt, що приносило успіх в минулому, далеко не завжди працює в майбутньому. Тому так важливо організувати систему наступності, при якій нові лідери будуть своєчасно виявлені та обрані з прицілом на перспективу. А маючи чіткий план з реалізації своїх здібностей з урахуванням можливостей організації, кращі кадри завжди будуть зацікавлені в досягненні максимального успіху.

Мотивація співробітників - сукупність дій, спрямованих на підвищення результативності окремих співробітників та/або всього колективу в цілому, а також залучення й стимулювання професіоналів з високим рівнем особистого потенціалу та кваліфікації.
Правильно організована система мотивації кадрів знаходиться в балансі зі стратегічними цілями компанії, довгостроковими перспективами розвитку й іншими важливими аспектами бізнес-процесу. Інакше кажучи, мотивація персоналу - один з головних важелів ефективного управління кадрами, без якого практично неможливо досягти високих результатів продуктивності організації.

Інший вельми значущий інструмент системи управління - планування наступності фахівців. Наявність «лави запасних» в будь-якому бізнесі є гарантією стабільності в майбутньому. Цей аспект також працює на мотивацію професіоналів високого рівня, які зацікавлені залишатися в компанії, якщо знають, що їх чекає підвищення по службі.

Експерти SHL розробили унікальні інструменти в області мотивації персоналу та планування наступності кадрів, які зроблять процес управління організацією простішим та ефективнішим, допоможуть створити по-справжньому ефективну команду, націлену на досягнення головних стратегічних цілей Вашого бізнесу.