Тренінги та семінари

Персонал, менеджмент — ключ до успіху будь-якої організації. Зростаюча потреба в об’єктивній оцінці співробітників вимагає всебічного та цілеспрямованого навчання HR спеціалістів та рекрутерів. Формування програм такого навчання є важливим засобом підвищення ефективності їх труда та досягнення загального успіху організації.

Компанія SHL бачить свою мету в передачі технологій ефективного управління персоналом в клієнтські компанії. Навчання HR спеціалістів на семінарах та тренінгах компанії дозволяє їм зробити великий крок у розвиток бізнесу компанії та власної кар’єри, та об’єктивно оцінювати персонал.

  • За роки роботи на ринку СНД понад 6 000 професіоналів у галузі управління персоналом, а також лінійних керівників від фахівців до директорів та топ-менеджерів навчилися нашим технологіям і тепер активно застосовують їх для оцінки та розвитку співробітників.
  • Наші семінари та тренінги проводять висококваліфіковані консультанти, які постійно беруть участь у практичних консалтингових проєктах.
  • Наші програми постійно оновлюються та модернізуються з урахуванням нових ідей та розробок, які з’являються в області оцінки персоналу.

Учасники базових семінарів отримують сертифікати, відповідні рівням А і В за класифікацією Британського психологічного товариства, а також можливість надалі розвиватися в рамках програми CIPD.

SHL сертифікація та тренінги

Навчання SHL дає вам доступ до нашого провідного спектру тестів здібностей та особистості, включаючи Професійний особистісний опитувальник (OPQ), Мотиваційний опитувальник (MQ) та тести когнітивних здібностей.

Наша сертифікація навчить вас методам психометричної оцінки SHL та тому, як інтерпретувати результати індивідуального оцінювання в процесі рекрутингу. Наші досвідчені консультанти гарантують, що ви зформуєте зразкові навички зворотного зв’язку та глибоке розуміння швидко мінливого простору психометричної оцінки, підбор та оцінка персоналу у вашій компанію значно покращиться.

Наш всебічний спектр навчальних курсів та тренінги дає вам можливість забезпечити правильний рівень навчання для підтримки ваших програм талантів. Ми використовуємо різні методи навчання, включаючи заняття в класі, віртуальне навчання та e-learning, щоб дати вам знання та впевненість у здійсненні вашої стратегії талантів.

Навіщо навчатися в SHL?

Просувайте свою кар'єру

Ваша кваліфікація зберігається. Понад 75% кажуть, що їх навчання в SHL було гідною інвестицією у розвиток кар'єри.

Надійна сертифікація

Оберіть курс, сертифікований British Psychological Society (BPS), щоб отримати міжнародну визнану сертифікацію.

Кращі рішення щодо персоналу компанії

Навчіться використовувати провідні світові інструменти оцінювання для прийняття об'єктивних рішень, досягнення відчутних результатів та розуміння їх наслідків.

Можливі види курсів

Віртуальні

Наші нові online навчальні курси мають всі ті ж компоненти, що і наші звичайні відкриті та корпоративні курси, але з традиційним змістом, переробленим на ключові поняття та доповненням більш сучасних перспектив. Цей курс був спеціально розроблений для захоплюючого та інтерактивного досвіду для кожного учасника.

Корпоративні

Корпоративні курси проводяться за місцем вашого вибору. Це часто рідкісна можливість змусити всіх співробітників HR та зацікавлених сторін в одній кімнаті зосередитись на стратегії оцінювання, посилити вашу корпоративну політику психометричного тестування та обговорити ключові події в галузі. Ваш тренер зможе адаптувати вміст до вашої організації.

Відкриті

Нами заплановано низку відкритих курсів. Погляньте на наш навчальний календар, щоб знайти дату та місце, яке вам підходить. Відкриті курси пропонують чудову можливість встановити мережу з колегами та обмінятися знаннями з тими, хто не знаходиться у вашій організації.

Станьте радником з талантів, якому довіряють

Високо практичні та динамічні семінари допоможуть HR – спеціалістам та керівникам розвинути свої можливості. Розвивайте навички, необхідні для впровадження найкращих практик управління персоналом у вашому бізнесі. Перейдіть від того, що вас сприймають як експерта з рекрутингу або оцінки персоналу, до позиції радника з талантів, якому довіряють. Секрет трансформаційного лідерства - це узгодження людей з ролями, які відповідають їх компетенціям.

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!