Відбір персоналу

Рекрутинг студентів і випускників - робіть інвестиції в успішне майбутнє!

У пошуках найбільш ефективних кадрових рішень роботодавці часто звертають увагу на наймолодших фахівців. Однак залучення в компанію студентів та випускників, при всій своїй перспективності, загрожує певними складнощами - вибір ускладнюється великою кількістю заявок, а оцінки в дипломі кандидата далеко не завжди гарантують його майбутніх кар'єрних досягнень.

Пошук управлінських кадрів - знайдіть кращих менеджерів для Вашого бізнесу.

Професійні менеджери - це лідери, від талантів яких в серйозній мірі залежить продуктивність всього персоналу й успіх бізнесу в цілому. Першокласні управлінці необхідні на всіх рівнях бізнесу - від середньої ланки, де хороший менеджер формує високий рівень задоволеності у клієнтів та позитивно впливає на ефективність роботи іншого персоналу, і до вищих ешелонів компанії, де формується стратегія та приймаються головні бізнес-рішення.

Масовий підбір персоналу - визначте кращих кандидатів.

Навіть масові позиції повинні бути укомплектовані найкращими кадрами. Наші ресурси допомагають удосконалити процес пошуку й відбору, а також скоротити часові витрати на пошук персоналу. Ще на стадії тестування ми виявляємо найталановитіших кандидатів, зіставляємо вимоги замовника з індивідуальними характеристиками кожного, та направляємо на співбесіду в компанію тільки кращих з кращих.

Ми маємо в своєму розпорядженні найбільшу в світі базу рішень з підбору кадрів.

Наші методики залучення талантів дозволять вам заощадити сили й засоби на нелегкому шляху підбору кадрів. Ми суттєво спростимо для вас пошук відповідних співробітників, та допоможемо вибрати кандидатів, які ідеально відповідають вашим вимогам.

У вашому розпорядженні будуть інструменти, які:

  • Визначають основні функції кожного співробітника та виявляють здібності, необхідні для їх реалізації;
  • Формують реалістичне й привабливо уявлення про функціональні вимоги кожної вакансії;
  • Аналізують потенціал кандидатів та виявляють кращих за допомогою унікальних наукових методик;
  • Припускають до безпосередньої процедури відбору тільки найбільш підходящих кандидатів;
  • Дозволяють зробити співбесіди по-справжньому ефективними за допомогою систематизованого відбору найкращих кандидатів;
  • Зміцнюють конкурентоспроможність вашого бізнесу за рахунок підвищення узгодженості рішень, прийнятих співробітниками, із загальною діловою стратегією;
  • Забезпечують найвищу ступінь безпеки та якість експертних оцінок.

Підвищуйте ефективність роботи й стабільність колективу, підбираючи кадри без витрачання зайвого часу, сил та засобів.

Велика частина найбільших світових компаній зі списку Fortune Global 500 використовують ресурси SHL при формуванні своєї стратегії роботи з персоналом, і кожен день бачать практичний результат цього вибору.

 

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноты!