Кар'єрний розвиток в IT

Кар'єрний розвиток в IT

Наталія Рудник Sr. Employee Experience Lead в Preply, коуч, консультант з професійного  та організаційного розвитку, більш як 10 років досвіду побудови HR процесів з управління та розвитку команд в IT, FMCG та Retail

Тетяна Деркач (Кабальська) L&D Lead Parimatch Tech, керівник Parimatch Tech Academy Manager, співзасновниця та член органів правління Urban Space 500. Має 15 років досвіду у сфері управління талантами, навчання та розвитку.

Говорили про таке:

  • HR як кар'єрний консультант для співробітника. Наскільки глибоко інструменти кар'єрного консультування зайшли у практику IT компаній?
  • Кар'єрні траєкторії. Наскільки чітко прописані і як IT професіонали можуть ними рухатись?
  • Методи розвитку. Що обирають IT компанії?
  • Кадровий резерв у IT компанії. У чому специфіка формування і роботи з ним?

Модерувала дискусію - Владлена Пластун, старший консультант SHL Ukraine, SHL Accredited Trainer (UK), експерт у сфері HR, оцінки та розвитку талантів із досвідом понад 20 років у міжнародних та українських компаніях. У 2016 році приєдналася до команди SHL, де займається розробкою та впровадженням консалтингових проектів у напрямку оцінки талантів в організаціях з різноманітних галузей (банківський сектор, FMCG, виробництво, IT та ін.)

Пропонуємо відео для перегляду: 

Більше новин ви можете отримувати у нашому телеграм каналі>>

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!