Open talk: Розвиток команд. Кращий досвід ІТ та інших індустрій

Open talk: Розвиток команд. Кращий досвід ІТ та інших індустрій

До роботи з командами нелегко підступитися. Перше питання: на які інструменти може спиратися HR? Друге: як саме їх застосувати? Практика експертів Open Talk свідчить - результату можна досягти через опитувальник 360 градусів. Організації наших спікерів належать до різних індустрій (IT та енергетика), мають різну чисельність співробітників, різний підхід до побудови процесів, тож не дивно, що стратегія використання одного і того ж інструменту в кожній компанії унікальна, але веде до однієї мети - зміцнення команд.

<До вашої уваги запис зустрічі 17 вересня.

Кращим досвідом і практиками ділились Тетяна Гнатюк - Head of HR в продуктовій IT компанії Skylum і Катерина Поліщук – менеджер з оцінки та розвитку персоналу D.Solutions. На ринку України бізнес відомий під брендом YASNO. Катерина відповідає за оцінку та розвиток 1200+ співробітників бізнесу. Управляє HR-напрямком внутрішніх комунікацій для команди. Допомагає керівникам управляти рівнем залученості у команді.

У діалозі експерти і глядачі шукали, що спільного у формуванні команд у таких різних індустріях (ІТ та енергетика), а які стратегії унікальні.

Модератор зустрічі - Владлена Пластун, старший консультант SHL Ukraine, SHL Accredited Trainer (UK). Експерт в сфері HR, оцінки та розвитку талантів із досвідом понад 20 років роботи в міжнародних та українських компаніях. Приєдналася до команди SHL в 2016 році. Розробляє та впроваджує консалтингові проекти в напрямку оцінки талантів у різноманітних галузях (банківський сектор, FMCG, виробництво, IT та ін.)

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!