Онлайн-оцінка за моделлю RemoteWork

Онлайн-оцінка за моделлю RemoteWork

Ваші співробітники працюють по-іншому, коли працюють віддалено, і їм необхідна інша підтримка зі сторони компанії. У світі, де робота поза офісом швидко стала новим звичним явищем, ми допоможемо визначити тих, хто в цьому досягає успіху. Модель RemoteWork компанії SHL визначає сильні сторони співробітників, а також області, де їм необхідний розвиток та допомога в цьому новому світі.

Рішення  RemoteWork організації можуть використовувати для оптимізації й надання підтримки персоналу в умовах переходу на дистанційний спосіб роботи. Модель містить 9 компетенцій, які, згідно з даними наукових досліджень, необхідні для роботи у віддаленому форматі. Наприклад, це підтримка робочих відносин, автономна робота, уміння залишатися зосередженим. Модель RemoteWork вимірює важливі для ефективності в умовах віддаленої роботи компетенції в трьох областях.

Три області моделі RemoteWork

  • СТОСУНКИ НА РОБОТІ:

Відчуття ізоляції, нерідко виникають у працівників, які працюють віддалено, може привести до зниження трудової мотивації. Підтримання інформованості та міцних робочих стосунків, орієнтованих на співпрацю, допомагає подолати відчуття соціальної ізоляції в умовах віддаленої роботи.

  • РОБОЧІ ЗВИЧКИ:

Багато співробітників, які працюють віддалено, навіть більш продуктивні, чим ті, хто працює в офісах. Автономна робота, ефективне управління часом і зосередженість на задачах – це найважливіші навички для збереження продуктивності в умовах віддаленої роботи.

  • САМОРОЗВИТОК ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ:

Залученість підвищується, коли співробітники мають можливість опанувати нові навички й використовувати їх для досягнення складних цілей. Гнучкість, готовність проявляти ініціативу та пошук можливостей є важливими якостями для успішності в умовах віддаленої роботи.

Кожен по-своєму адаптується до переходу на віддалений формат роботи. Комусь складно відключитися від обов’язків по закінченню робочого дня, іншому складно без особистого «живого» контакту. Мета RemoteWork – виявити кому зі співробітників потрібна підтримка, та як надати саме ту допомогу, яка підійде людині, щоб вона могла продуктивно працювати.

Онлайн-оцінка за моделлю RemoteWork допоможе вашим співробітникам продуктивно працювати поза офісом, а ви будете обізнаними про їх емоційний стан й готовність виконувати свої робочі обов’язки, що, безумовно, підтримає ваш бізнес в умовах нової реальності.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, заповніть форму нижче:

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!