Андрю Нелесен: Прогноз щодо талантів на 2024

Андрю Нелесен: Прогноз щодо талантів на 2024

Мій прогноз на 2024 рік полягає в тому, що навички будуть найважливішою темою в HR, і навіть це може бути недостатньо сміливо, тому що насправді я думаю, що навички будуть найважливішою темою у всьому бізнесі.

Ми роками б'ємося над постановкою проблеми, і питання полягає в тому: "Як мені підготуватися та залишатися в курсі подій у швидкоплинному майбутньому роботи?" А навички насправді є єдиною значущою стратегією, яку HR та таланти організували для розв'язання цієї важливої проблеми.
Отже, як виглядає організація, заснована на навичках, у 2024 році?
Починаєте з найму?
Вся справа в наймі на основі навичок. Це відкриває вершину воронки, охоплює нові та різні досвіди, із меншим зосередженням на академічних кваліфікаціях та попередньому досвіді роботи, щоб по-справжньому охопити навички, які ми привносимо в організацію.

Якщо ми думаємо про мобільність, то йдеться про максимізацію продуктивності та потенціалу кожного працівника.
Ми досягнемо цього, спрямовуючи співробітників до різноманітного досвіду в організаціях, залучаючи їх до нових ролей, нових проєктів, нових пропозицій та нового досвіду.

Навчання та розвиток будуть повністю пов'язані з підвищенням кваліфікації та перекваліфікацією, створенням тих важливих шляхів навчання, які готують набори навичок, які нам знадобляться в майбутньому.

Планування робочої сили полягатиме в розумінні ДНК навичок усієї організації та порівнянні ДНК цих навичок з тими необхідними навичками, які, як ми знаємо, нам знадобляться в майбутньому.

І, врешті-решт, я вважаю, що дійсно важливим бізнес-показником, який визначатиме успіх, є дохід на одного працівника, показник продуктивності, заснованої на навичках, і те, чи отримуємо ми максимальну віддачу від наших команд.

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!