Комплексне рішення «Надійність співробітників»

Заміщення вакантних посад на виробництві невідповідними для такої роботи людьми призводить до фатальних наслідків. Позаштатні ситуації призводять до виробничих травм, які, своєю чергою, можуть призвести до збоїв у роботі всього колективу. Сумним підсумком стає спад результативності компанії, який здатний завдати непоправної шкоди репутації фірми.

Чим раніше будуть виявлені негативні чинники, тим краще — від цього безпосередньо залежить, наскільки оперативно та якісно будуть оцінені здатності шукачів та специфіка їх поведінки в рамках робочого процесу. У результаті знижуються ризики виникнення виробничого травматизму та інших ексцесів, а роботодавець заощаджує час та кошти на заміну потенційно небезпечних працівників.

Експертами компанії SHL розроблено комплексне рішення для масового підбору кадрів на виробництво, яке дозволяє об'єктивно оцінити кандидатів, які претендують на виробничі вакансії (такі, як електромонтажник, фрезерувальник, газоелектрозварник, слюсар-наладчик і т.д.).

Скориставшись цим рішенням, ви отримаєте відповіді на найгостріші кадрові питання:

  • Як визначити резюме найбільш відповідних претендентів?
  • Як підібрати кандидатів, які будуть швидко та грамотно засвоювати інформацію в процесі навчання техніки безпеки?
  • Як виявити претендентів, співпраця з якими дозволить мінімізувати ризик виникнення виробничих травм та пропусків роботи?

Онлайн-система TalentCentral пропонує Звіт «Надійність співробітників».
Звіт формується за результатами проходження кандидатом таких інструментів, як:


Звіт містить дані, які допоможуть роботодавцю зрозуміти, наскільки кандидат готовий до роботи на виробництві, пов'язаної з високим ризиком та небезпекою для життя. Результати звіту представлені у формі простої шкали відповідності зазначеним критеріям оцінки:


Критерії оцінки:

  • Дотримання правил та процедур: Дотримується правил, регламентів та процедур роботи. Підходить відповідально, діє організовано, виконує робочі завдання якісно та в заданий термін.
  • Стійкість: Долає труднощі, не втрачаючи працездатності.
  • Здатність до навчання: Заглиблюється в інструкції та дотримується їх, розбирається в принципах роботи технічного обладнання.
  • Командна праця: Працюючи в команді, взаємодіє з колегами, надає допомогу та підтримку іншим членам колективу.


У результаті проходження кандидатами інструментів оцінки формується профіль кожного претендента:

Профілі кандидатів можуть лягти в основу першого етапу відбору, в тому числі використовуватися як інструмент відсіву найменш відповідних претендентів. Наступним кроком може стати додаткова оцінка (наприклад, інтерв'ювання) більш відповідних претендентів. Крім того, це рішення може використовуватися в умовах реструктуризації компанії для нівелювання можливих ризиків.Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!