Планування індивідуального розвитку

Хто краще за самого працівника може брати на себе відповідальність за діагностування його конкретних потреб, вибору цілей навчання та розвитку та оцінки результатів? Тобто сам співробітник відповідальний в першу чергу за власний розвиток та управління ним.

Індивідуальний план розвитку співробітнику завжди легше реалізувати, якщо вчасно контролювати його виконання. По-перше, працівник та менеджер беруть на себе відповідальність за діагностику потреби в розвитку працівника, вибираючи стратегію навчання та оцінюючи результати.

Від людей все частіше очікується самомотивація, підприємницький дух та винахідливість, організації приділяють більше уваги розширенню можливостей персоналу та постійному навчанню.

Особистий розвиток відображає важливість розвитку цілісної особистості співробітника, беручи до уваги всі аспекти її поведінки та світогляду. Людина приймає ті корисні уроки, які вона засвоїла у своєму приватному житті, та може їх застосувати до робочого середовища, та навпаки. Процес особистого розвитку вимагає від нас задуматися над своїми діями та
досвідом, щоб ми могли узгодити свою внутрішню суть із зовнішніми чинниками, які впливають на нас.

Для кого передбачений семінар?

Курс призначений для спеціалістів, які займаються плануванням індивідуального розвитку працівників в організації, а також для лінійних менеджерів.

Переваги вибору тренінгової програми:

  • Впровадження системи планування індивідуального розвитку дозволяє організації розвивати працівників щодо стратегічних цілей, що робить організацію більш конкурентоздатною, дозволяє ефективніше адаптуватися до мінливих умови ринку.
  • Також, процедура дозволяє створити прозору систему вдосконалення персоналу, коли хід розвитку відстежує сам працівник, його лінійний менеджер, а також працівник підрозділу по роботі з персоналом.

Навчання в діяльності зосереджено на:

  • виявленні критичних питань бізнесу та можливих проблем розвитку, які стоять перед співробітником,
  • встановленні, які компетенції потрібні працівнику та чого необхідно їх засвоїти, що дозволяє керувати цими питаннями більш ефективно,
  • визначенні найбільш відповідних стратегій навчання,
  • розробці плану розвитку з відповідними заходами, щоб допомогти досягти цілей працівника та компанії,
  • регулярному перегляданні навчання працівника.

Сертифікати, дипломи, свідоцтва:

За результатами семінару слухачі отримають сертифікат SHL.

Рекомендовані додаткові курси:

Розробка та проведення Центрів оцінки/Assessment centers and Development centers/ACDC

Зворотний зв’язок методом 360 градусів / 360 Feedback

Тематика семінару:

  • Знайомство з методами індивідуального розвитку.
  • Етапи планування індивідуального розвитку.
  • Практика проведення сесії планування індивідуального розвитку працівника.

Завантажити програму курсу

 

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!