Розробка та проведення Центрів оцінки

Для кого призначений семінар?

  • Для спеціалістів, що розробляють системи оцінки ефективності персоналу та тих, хто бере участь в атестації, оцінці та розвитку персоналу всередині компанії.
  • Центри оцінки забезпечують максимальну достовірність прогнозу майбутньої ефективності співробітника, ніж інші методи. Технологія проведення Центрів оцінки має на увазі використання цілого спектру інструментів SHL для досягнення таких показників. Найбільші компанії світу постійно використовують центри оцінки, як одну із методичних основ побудови роботи HR-служб.

Переваги вибору:

Центри оцінки та розвитку за останні двадцять років стали невід’ємною частиною стратегії управління персоналом в організації. Адже, Центри оцінки вважаються найбільш об’єктивними для оцінки потенціалу співробітника. Досвід консультантів SHL, світового лідера у сфері об’єктивної оцінки людей, дозволить відточити навички спостереження й оцінки, а також розробити кращі практики організацій-клієнтів по всьому світу.

Тематика семінару:

  • Проведення Центру оцінки, аналіз поведінки учасників та формування інтегрованої оцінки компетенцій, виходячи із поведінкових індикаторів.
  • Написання звітів та надання зворотного зв’язку кандидату за результатами Центру оцінки.
  • Вибір оптимальних вправ, які дозволяють оцінити необхідні компетенції.

Рекомендовані додаткові курси:

Сертифікати, дипломи, свідоцтва:

За результатами семінару слухачі отримують сертифікат міжнародного зразка SHL.

Увага! Існують обмеження участі в цьому семінарі. Будь ласка, зверніться до нашого менеджера для отримання додаткової інформації.

Завантажити програму курсу

 

Рекомендовані курси
Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!