Універсальна модель Inventory of Managerial Competencies (IMC)

imc

Модель компетенцій компанії SHL (IMC) - це основа для однакової інтерпретації компетенцій в області управління (менеджерських компетенцій). Саме на основі цих компетенції розробляються рішення SHL. Крім тлумачення управлінських компетенцій, модель IMC допомагає правильно проаналізувати професійні дії співробітника, зробити висновки і прогнози щодо майбутньої ефективності його роботи в заданих рамках.

Модель IMC - це простий і зручний інструмент,  набір основних варіантів поведінки, що визначають успішність роботи співробітника на позиції менеджера. IMC - це корисний помічник для будь-якого HR-фахівця. Модель містить однакове тлумачення управлінських компетенцій, що істотно спрощує виявлення конкретних компетенцій для співробітника з урахуванням специфіки тієї чи іншої компанії. Це є ключовим моментом, тому що допомагає правильно сформувати корпоративну модель компетенцій і надалі організувати валідну оцінку співробітників.

Відбір певних компетенцій з готового переліку допомагає швидко виявити фактори, необхідні для майбутньої оцінки співробітників. У той же час, потрібно звертати увагу на те, що ці компетенції не є спеціалізованими і спочатку не підбиралися з урахуванням особливостей тієї чи іншої компанії.
В основу створення моделі компетенцій IMC, пропонованої експертами SHL, війшли наукові роботи дослідників, які протягом багатьох років вивчали все світове розмаїття моделей компетенцій, створених в самих різних компаніях.

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноты!