Аналіз робіт та моделювання компетенцій

Для кого призначений семінар?

Курс призначений для співробітників HR-служб, які розробляють системи оцінки ефективності персоналу, підготовки кадрового резерву, та які беруть безпосередню участь у процедурі оцінки, розвитку та відбору персоналу.

Переваги вибору:

  • Більшість рішень у сфері управління людськими ресурсами базуються на інформації, щодо  ефективності співробітника на роботі. У якості критеріїв ефективності використовуються поведінкові особливості, навички та здібності, які необхідні для ефективного рішення задач (разом з об'єктивними результатами діяльності, такими як, наприклад, KPI).
  • Ці критерії визначаються, як компетенції, для створення яких потрібно провести аналіз робіт. Наприклад, здійснюючи відбір претендентів на вакансії, ми повинні розуміти - кого ми шукаємо, які якості та здібності мають бути у кандидата, щоб ефективно виконувати роботу на даній позиції. Якщо ми проводимо аналіз робіт, то ми можемо отримати детальну інформацію щодо роботи та  ключові критерії успіху, закласти надійну основу для інтегрованого підходу з управління людськими ресурсами у цілому.
  • Компетенції визначають чіткий та цілісний набір критеріїв, відносно яких може бути описана й оцінена діяльність. Модель компетенцій, яка добре побудована, забезпечує зв'язок між поведінкою співробітника та завданнями, які перед ним поставлені. 

Тематика семінару:

  • Знайомство з методами Аналізу робіт та практика їх застосування.
  • Знайомство з принципами розробки моделей компетенцій.
  • Отримання досвіду інтеграції даних, що були отримані у ході Аналізу робіт для розробки моделі компетенцій.

Рекомендовані додаткові курси

Сертифікати, дипломи, свідоцтва:

За результатами семінару слухачі отримуються сертифікат SHL.

Увага! Існують обмеження участі у цьому семінарі. Будь ласка, зверніться до нашого менеджера для отримання додаткової інформації.

Завантажити програму курсу

Розклад відкритих тренінгів SHL Ukraine, II півріччя 2020 р., Київ

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!