Аналіз робіт та моделювання компетенцій

Для кого призначений семінар?

Курс призначений для співробітників HR-служб, які розробляють системи оцінки ефективності персоналу, підготовки кадрового резерву, та які беруть безпосередню участь у процедурі оцінки, розвитку та відбору персоналу.

Переваги вибору:

  • Більшість рішень у сфері управління людськими ресурсами базуються на інформації, щодо  ефективності співробітника на роботі. Як критерії ефективності використовуються поведінкові особливості, навички та здібності, які необхідні для ефективного розв'язання задач (разом з об'єктивними результатами діяльності, такими як, наприклад, KPI).
  • Ці критерії визначаються, як компетенції, для створення яких потрібно провести аналіз робіт. Наприклад, здійснюючи відбір претендентів на вакансії, ми повинні розуміти — кого ми шукаємо, які якості та здібності мають бути у кандидата, щоб ефективно виконувати роботу на даній позиції. Якщо ми проводимо аналіз робіт, то ми можемо отримати детальну інформацію щодо роботи та  ключові критерії успіху, закласти надійну основу для інтегрованого підходу з управління людськими ресурсами у цілому.
  • Компетенції визначають чіткий та цілісний набір критеріїв, відносно яких може бути описана й оцінена діяльність. Модель компетенцій, яка добре побудована, забезпечує зв'язок між поведінкою співробітника та завданнями, які перед ним поставлені. 

Тематика семінару:

  • Знайомство з методами Аналізу робіт та практика їх застосування.
  • Знайомство з принципами розробки моделей компетенцій.
  • Отримання досвіду інтеграції даних, що були отримані у ході Аналізу робіт для розробки моделі компетенцій.

Рекомендовані додаткові курси

Сертифікати, дипломи, свідоцтва:

За результатами семінару слухачі отримуються сертифікат SHL.

Увага! Існують обмеження участі у цьому семінарі. Будь ласка, зверніться до нашого менеджера для отримання додаткової інформації.

Завантажити програму курсу

 

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!