Управління талантами в організації. Фокус на високопотенційних співробітників

Ефективний талановитий лідер сприяє успіху в бізнесі

Сьогоднішня динамічна глобальна економіка вимагає від організації управління талантами та розробки стратегії лідерства, яка йде в ногу зі зростаючими вимогами до талантів. Однак мало організацій мають розуміння значення своїх лідерів, щоб визначити їх, та досягти успіху, допомагаючи їм розвивати та пришвидшувати свою діяльність та бізнес.

Менше 20% організацій вважають, що вони мають правильних лідерів, щоб залишатися конкурентоспроможними.

Рішення SHL з відбору та розвитку лідерів (HiPo) допомагають організаціям визначити та інвестувати в поточний та майбутній талант лідерства, щоб створити довгострокову конкурентну перевагу. Наші рішення поєднують перевірені, засновані на науці продукти, постійні інновації та експертні консультації та навчання для підтримки ваших бізнес-цілей.

Для кого призначений семінар?

Семінар призначений для HR спеціалістів, які зацікавлені в побудові та вдосконалені системи управління талантами (Talent Management) в організації: від побудови бренду роботодавця й підбору, через прояв та розвиток високого потенціалу, ротацію та планування наступності — до утримання кращих. Запорукою успішної роботи систем управління талантами є зв’язок HR-стратегії зі стратегією підприємства, яку забезпечують об’єктивні методи оцінки.

Курс може бути корисний і лінійним менеджерам, які зацікавлені в тому, щоб члени їх команд будували свою кар ’єру всередині підрозділу та розвивалися найбільш ефективним методом.

Розкрийте своїх майбутніх лідерів

Ролі лідерів продовжують розвиватися, тому стає складним виявити талановитого лідера для майбутнього успіху. Підприємства борються з цим, зосереджуючись на вузьких наборах даних про результати діяльності або суб'єктивних думках, щоб виявити керівників з високим потенціалом.

95% програм HiPo не в змозі сприяти подальшій розробці інструментів оцінки, обмежуючи HiPo в повному обсязі.

Переваги вибору тренінгової програми:

  • Учасники тренінгу навчаться інтерпретувати результати оцінки потенціалу співробітників (інструменти SHL Рішення HiPo) в залежності від завдань бізнесу, дізнаються, як для розвитку компетенцій може допомогти Професійний особистісний опитувальник OPQ, потренують навички надання зворотного зв’язку за результатами оцінки.
  • Також, учасникам буде цікавий досвід провідних міжнародних підприємств про підвищення залученості талановитих співробітників.

Рекомендовані додаткові курси:

Аналіз робіт та моделювання компетенції/Job Analysis & Competency Design (JACD)
Розробка і проведення центрів оцінки/Assessment centers and Development centers (ACDC)

 

 

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!