Управління талантами

Управління талантами

Для кого цей семінар?

Семінар передбачений для працівників служб по роботі з персоналом, які зацікавлені в побудові та вдосконалені системи управління талантами від побудови бренду роботодавця й підбору через прояв та розвиток високого потенціалу, ротацію та планування наступності - до змісту кращих. Запорукою успішної роботи систем управління талантами є зв'язок HR-стратегії зі стратегією компанії, яку забезпечують об'єктивні методи оцінки.

Курс може бути корисний й лінійним менеджерам, які зацікавлені в тому, щоб члени їх команд будували свою кар'єру всередині підрозділу та розвивалися найбільш ефективним методом.

Переваги вибору

В ході  семінару учасники ознайомляться з основними етапами процесу управління талантами. Окремий блок присвячений оцінці бізнес-результатів від впровадження ініціатив у сфері управління талантами. В якості ілюстрації використовуються цифри досліджень, як глобальних, так і тих, що проводилися в  Україні та Казахстані.

У програму включено велику кількість практичних інструментів для вирішення окремих завдань: структура ціннісної пропозиції працівнику, модель високого потенціалу, методики зіставлення індивідуальних планів розвитку та карт наступності та ін.

Крім цього під час семінару можна отримати будь-які консультації зі складних та неоднозначних питань у сфері управління талантами.

Тематика семінару:

  • Процедура виявлення талантів в організації за результатами об'єктивної оцінки
  • Стратегія, методи й етапи планування індивідуального розвитку талантів
  • Процес здійснення ротації з метою розвитку

Рекомендовані додаткові курси:

Аналіз робіт та моделювання компетенції/Job Analysis & Competency Design (JACD)

Розробка і проведення центрів оцінки/Assessment centers and Development centers (ACDC)

 

Розклад відкритих тренінгів SHL Ukraine, I півріччя 2019 р., Київ