Інтерв'ю за компетенціями (стандартний рівень)

Оцінка компетенцій за допомогою інтерв’ю

Цей курс ідеально підходить для фахівців з персоналу та досвідчених лінійних менеджерів, яким необхідно набути практичного досвіду ефективного застосування інтерв'ю з оцінки компетенцій (CBI), або поведінкове інтерв'ю, у своїх організаціях, або вищих керівників, які беруть участь у завершальних етапах відбору.

Курс розрахований на:

 • Спеціалістів сфери рекрутингу.
 • Спеціалістів сфери управління персоналом.
 • Лінійних менеджерів, що беруть участь в оцінці персоналу.
 • Топменеджерів, що беруть участь у завершальному етапі відбору персоналу.

Оцінка компетенцій за допомогою інтерв’ю розроблена спеціально для тих, хто хоче перейти на наступний рівень своїх навичок поведінкового інтерв'ю, цей курс надає вам можливість отримати консультації та підтримку з цього питання майстерності. Семінар надасть можливість попрактикувати вибір, проведення та вдосконалення ваших методів опитування кандидатів  під керівництвом тренера. Ви отримаєте зворотний зв'язок; поради експертів та поради щодо ефективної підготовки до співбесіди, проведення та оцінки доказів з ваших співбесід в  ефективний спосіб, щоб ви могли розширити свої здібності щодо прийняття рішень.

Основні результати навчання:

Впевненість у визначенні ключових компетенцій для оцінки на співбесіді.

Знання про інші джерела інформації, які можна використовувати для підтвердження доказів інтерв'ю за компетенціями, та підвищити об'єктивність ваших рішень.

Впевненість у тому, що ви використовуєте найефективніші методи опитування та збору даних та  доказів, необхідні для прийняття обґрунтованих рішень.

Як ефективно та систематично оцінювати інформацію, зібрану на основі інтерв'ю за компетенціями, та ключові виклики, пов'язані з інтерв'ю

Переваги вибору:

На даний час інтерв’ю є одним із популярних методів з оцінки персоналу, що найчастіше  використовується під час найму. Інформація, отримана саме під час інтерв’ю,  відіграє вирішальну роль у прийнятті остаточного рішення. У такій ситуації, беручи до уваги ціну помилки при прийнятті кадрових рішень, точність та надійність оцінки кандидата мають ключове значення.

Сьогодні компанії насамперед користуються структурованим інтерв’ю за компетенціями. Інтерв’ю за компетенціями будується на конкретних робочих прикладах. Це дозволяє достатньо точно визначити рівень розвитку кандидата у порівнянні з рівнем, який необхідний для успішного виконання його завдань.

Ніхто не знає більше, як допомогти  організаціям знаходити та розвивати  таланти правильно.

Наше навчання: 

 • фокусується на бізнес результаті;
 • допомагає вам виставити об'єктивну оцінку кандидатів для  вашої організації;
 • оснащує вас для вимірювання індивідуального потенціалу справедливо і точно.

Тематика семінару

 • Як використовувати компетенції для розробки та створення структури посібників для ефективного інтерв'ю.
 • Які інструменти ви можете використовувати для підтвердження доказів інтерв'ю для підвищення об'єктивності прийнятих рішень.
 • Структурована методологія як ефективний інструмент для запитань та збору даних для підвищення вашої здатності збирати докази, необхідні для прийняття обґрунтованих рішень.
 • Як систематично оцінювати інформацію, зібрану з інтерв'ю на основі компетенцій.
 • Обізнаність про ключові виклики та проблеми, пов'язані з інтерв'ю, що блокують ефективне прийняття рішень, та способи їх уникнення.

Рекомендовані додаткові курси:

Сертифікати, дипломи, свідоцтва

За результатами семінару слухачі отримають сертифікат SHL.

Завантажити програму курсу 

 

Слiдкуйте за новинами та подiями HR-спiлноти!